15-minutowe treningi debiutują we Wrocławiu. Wypróbuj bezpłatnie

Kwadrans, który pozwoli zdobyć upragniony sześciopak, poprawić kondycję i ogólną sprawność. 4 zróżnicowane programy treningowe Xpress Class opracowane w Centrum Innowacji Holmes Place już dostępne we Wrocławiu. Tylko teraz można przetestować wszystkie za darmo – wystarczy odebrać zaproszenie.

Reklama:

15-minutowe treningi

15-minutowy trening może być równie efektywny, jak 35-minutowy – wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez European Journal of Applied Physiology. Co więcej, w takim samym stopniu potrafi zwiększać wydatkowanie energii. To dobra wiadomość dla osób, które ze względu na ograniczoną ilość czasu rezygnowały z codziennej aktywności.

– Wszyscy wiemy, że nowe nawyki są trudne do wdrożenia w życie i utrzymania, zwłaszcza konkurując o czas z naszymi codziennymi zajęciami – mówi Matteo Cerruti, Holmes Place Group Exercise Director. – Eksperci z Centrum Innowacji Holmes Place, zainspirowani badaniami naukowymi, stworzyli innowacyjny plan. Trening Xpress Class pozwoli osiągnąć cele podczas 15-minut ćwiczeń – dodaje.

15 minut do sukcesu

Holmes Place proponuje cztery różnorodne rodzaje treningu – Abs Xpress, Roller Xpress, Functional Xpress, Circuit Xpress. W każdej grupie może się znajdować do 12 osób. Mała liczba uczestników to pewność, że trener prowadzący ma kontrolę nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, co zmniejsza ryzyko urazów i kontuzji.

Abs Xpress wzmacnia mięśnie brzucha i pleców. To one wprawiają ciało w ruch, pomagają utrzymać równowagę i stabilizują całe ciało. Im są silniejsze i sprawniejsze, tym większymi możliwościami dysponuje ich posiadacz. Circuit Xpress to trening obwodowy, podczas którego wykorzystuje się drabinki szybkościowe, piłki lekarskie, kettlebell i liny. Dzięki niemu codzienne czynności stają się łatwiejsze. Uczestnicy Functional Xpress wykorzystują worki z piaskiem o różnej wadze, tak zwane sandbells.

Łączy trening interwałowy z funkcjonalnym. Uczestnik koncentruje się na technice wykonywanych ćwiczeń, poprawie kondycji i ogólnej sprawności. Z kolei Roller Xpress to aktywny odpoczynek i regeneracja. Poprzez masaż przy użyciu rollera zmniejsza się napięcie mięśniowe i ból.

Spróbuj bezpłatnie

Holmes Place zachęca do bezpłatnego spróbowania treningów Xpress Class. Zgłoszenia są przyjmowane przez formularz na stronie internetowej lub bezpośrednio w klubie w budynku OVO Wrocław.

– Zaproszenie obowiązuje przez cały dzień, a to pozwala w pełni poznać atmosferę Holmes Place – mówi Lidia Zamyłko, Regional Marketing Manager w Holmes Place. – Uczestnicy mogą spróbować naszych zajęć fitness na najwyższym poziomie, skorzystać z doradztwa doświadczonych ekspertów, a także osobiście porozmawiać z instruktorami i trenerami, którzy prowadzą treningi – dodaje.

Xpress Class to kolejny innowacyjny trening proponowany przez kluby Holmes Place. Dodatkowo można tutaj uprawiać jedną z najgorętszych nowości świata fitness – Floatfit. Zajęcia odbywają się na specjalnej desce, która unosi się na wodzie. Ciekawą propozycją jest również Barre Workout. W roli głównej występuje tutaj drążek, który pomaga zachować równowagę podczas treningu interwałowego o wysokiej intensywności. Holmes Place oferuje też ćwiczenia na Skillmill – to pierwsza bieżnia napędzana siłą mięśni człowieka.

[PR]

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.