Fitbit Ionic: adidas Edition – dla sportowców na dowolnym poziomie zaawansowania

Fitbit wiodąca światowa marka ubieralnych urządzeń monitorujących aktywność, wprowadza na rynek zegarek Fitbit Ionic: adidas edition™. Zegarek został tak zaprojektowany, aby umożliwić sportowcom na dowolnym poziomie zaawansowania poprawienie swojej wydajności, dzięki określonym szkoleniom biegowym. Fitbit Ionic: adidas edition jest wynikem partnerstwa Fitbit i adidas ogłoszonego w ubiegłym roku.

Reklama:

Oprócz wszystkich zaawansowanych funkcji zdrowotnych i treningowych smartwatcha, oferuje również jedyną w swoim rodzaju możliwość trenowania z adidas dzięki aplikacji adidas Train. Aplikacja zawiera sześć dostępnych z poziomu urządzenia zestawów ćwiczeń zmierzających do poprawy formy, szybkości i siły. Inne unikatowe cechy Fitbit Ionic: adidas edition to na przykład:

  • Specjalna dwukolorowa opaska sportowa dostępna w kolorach Ink Blue i Ice Gray w aluminiowym futerale koloru Silver Gray
  • Wyjątkowa tarcza zegarka zaprojektowana przez adidas, inspirowana niepowtarzalnym stylem numeru startowego; dostępna w czterech kolorach

Smartwartch Fitbit Ionic: adidas edition jest dostępny w przedsprzedaży na stronie Fitbit.com i w sklepach na całym świecie od 19 marca 2018 r.

Popraw wyniki treningu z aplikacją adidas Train

Fitbit Ionic: adidas edition zawiera aplikację adidas Train – sześć wyświetlanych na ekranie treningów skoncentrowanych na bieganiu. Zostały tak opracowane, aby uzupełnić dowolny plan treningowy i poprawić wyniki treningu wytrzymałościowego i siłowego oraz rozciągania. Każde z ćwiczeń zostało odpowiednio skonstruowane przez zespół ekspertów od efektywności treningu adidas posiadających lata doświadczenia w zakresie treningu ruchowego. Koncentruje się na tak zwanych ruchach podstawowych, które pozwalają biegaczom i sportowcom innych dyscyplin osiąganie założonych celów treningowych.

Aplikacja adidas Train, dostępna wyłącznie z Fitbit Ionic: adidas edition, oferuje instrukcje „krok po kroku” prowadzące użytkownika przez każdą serię ruchów tak, aby zagwarantować poprawność ich wykonania. Instrukcje są zawsze dostępne na nadgarstku ćwiczącego i mogą być wykonywane w dowolnym miejscu i czasie, co umożliwia elastyczne włączenie ich do danego planu treningowego. Dostępne ćwiczenia to:

  • Dynamiczna rozgrzewka (Dynamic Warmup) – zwiększa temperaturę ciała i przygotowuje organizm do wysiłku (5 min.)
  • Wysokie tempo (Power Pace) – poprawia elastyczność, siłę i kondycję (10 min.)
  • Trening metaboliczny (Metabolic) – zwiększa szybkość i poprawia przemianę materii (15 min.)
  • Przygotowanie do biegu (Run Activation) – poprawia stabilność bioder, tułowia i ramion (5 min.)
  • Mocne kroki (Strong Strides) – buduje siłę w czasie całego biegu (10 min.)
  • Rozciąganie po biegu (Post Run Stretch) – zapewnia odpowiedni odpoczynek dzięki szybkiemu i łatwemu rozciąganiu kończącemu trening (5 min.)

„Współpraca z gigantem branży sportowej takim jak adidas w zakresie opracowania jedynej w swoim rodzaju wersji naszego pierwszego smartwatcha, umożliwi sportowcom różnych dyscyplin osiągnięcie najlepszych możliwych wyników dzięki jedynemu w swoim rodzaju doświadczeniu treningowemu. – powiedział Tim Rosa, dyrektor ds. sprzedaży Fitbit. – Czas pracy baterii wynoszący nawet pięć dni, najlepszy w branży GPS oraz zaawansowane funkcje zdrowotne i treningowe Fitbit Ionic w połączeniu z metodologią treningu ruchowego opracowaną przez ekspertów adidas, to najlepsze w swojej klasie narzędzia, które pozwolą użytkownikom osiągnąć ich cele treningowe.”

Wszystkie korzyści treningu z Fitbit Ionic

Fitbit Ionic: adidas edition obejmuje wszystkie zaawansowane funkcje Fitbit Ionic: długi czas pracy baterii wynoszący nawet pięć dni, najlepszy w branży GPS, ulepszoną funkcję ciągłego monitorowania tętna PurePulse®, zaawansowane funkcje biegania, takie jak Wykrywanie biegu (Run Detect), Automatyczna pauza (Auto-Pause) oraz Automatyczne określanie okrążenia (Auto-Lap), szacunkowy wskaźnik wydolności fizycznej VO2 Max, wodoodporność do 50 metrów, zintegrowane odtwarzanie muzyki z dostępem do stacji Pandora[i] i playlist Deezer[ii], płatności zbliżeniowe z Fitbit Pay™[iii], automatyczne monitorowanie aktywności i snu oraz dostęp do ponad 400 aplikacji i tarcz zegarka w Fitbit App Gallery.

„Koszykówka to coś więcej niż to, co widać na korcie. – powiedział Andrew Wiggins, skrzydłowy drużyny Minnesota Timberwolves i ambasador marki Fitbit. – Ogromną część wysiłku stanowi trening: niezliczone ćwiczenia, czas spędzony na siłowni, odpowiednia dieta i dużo snu. Już teraz widzę korzyści z korzystania z Fitbit Ionic, ale cieszę się, że mogę teraz trenować z Fitbit Ionic: adidas edition, żeby jeszcze bardziej poprawić moją wytrzymałość i osiągać jeszcze lepsze wyniki.”

Cena i dostępność

Zegarek Fitbit Ionic: adidas edition jest dostępny w przedsprzedaży na stronie Fitbit.com i w wybranych sklepach internetowych w cenie 349,95 euro. Fitbit Ionic: adidas edition będzie dostępny w sklepach na całym świecie od 19 marca 2018 r. Zestaw zawiera wyjątkową dwukolorową opaskę sportową w kolorze Ink Blue lub Ice Gray – wodoodporną i oddychającą – idealną przy aktywniejszym treningu. Obecna linia akcesoriów Ionic, takich jak opaska klasyczna oraz skórzana marki Horween, jest zgodna z edycją Fitbit Ionic: adidas edition.


[i] Wymaga subskrypcji Pandora Plus lub Premium, dostępnych tylko w Stanach Zjednoczonych.

[ii] Wymaga płatnej subskrypcji Deezer.

[iii] Dostępność płatności pod adresem: https://www.fitbit.com/fitbit-pay/banks.

[PR]

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.