Jakie trendy rządzą podczas tych świąt?

Każdy okres rządzi się swoimi prawami. Projektanci co sezon zaskakują nas nowymi projektami i fasonami na zbliżający się sezon. Zawsze znajdzie się coś nowego, niespotykany dotąd krój, przyciągający uwagę kolor lub dodatki. Jednak niezależnie od roku, jeżeli myślimy o świętach w naszej głowie kształtuje się konkretna wizja. Jest to czas wypełniony tradycją, która widoczna jest również w modzie. Co prawda główna wizja jest znana od początku, jednak co do szczegółów i wykonania tutaj panuje zupełna dowolność i oryginalność. Bez tego byłoby nudno.

Reklama:

sukienki

Klasyka świąt

Często na naszą wizję świąt idealnych mają wpływ reklamy, filmy świąteczne, a także wspomnienia świąt, zapisane w naszej pamięci. Jest to rodzinny okres, wypełniony ciepłem i miłością. Nasza stylizacja musi doskonale się do tego wkomponować. Głównym wyborem stają się sukienki. Proste kroje, albo czasem zaskakujące nieco stylem i pomysłem. Wybór modelu idealnego zależy oczywiście od nas, jednak mini krój albo fason z ogromnym dekoltem możemy sobie na pewno darować. To nie czas, ani miejsce na tak odważne wybory. Prostota i elegancja doskonale podkreśli nasze wdzięki. Sukienki są popularne, ale nie mają wyłączności. Równie dobrym wyborem będą komplety skomponowane ze spodni i stylowej bluzki. Dobrze skrojone spodnie, podkreślone dopasowaną górą sprawdzą się naprawdę świetnie. Święta są uroczystością, która ma określony dress code, który możemy naginać, ale nie wywracać o 180 stopni.

Podejdźmy do tego ze śmiechem

Święta to czas refleksji, spędzenia czasu z bliskimi, ale także śmiechu i zabawy. To okres, gdy możemy być razem i zająć się rzeczami, na które podczas codzienności nie mamy zazwyczaj czasu. Dodajmy temu jeszcze więcej uroku naszą stylizacją. Oprócz klasycznej sukienki czołowe miejsce poświęcone jest również świątecznym swetrom. Najczęstszymi kolorami podczas tego okresu jest czerwień, biel, zieleń i granat. W tych barwach znajdziemy tysiące propozycji. Możemy postawić na klasyczny wzór, albo dać upust naszej fantazji i zdecydować się na bardzo oryginalny motyw. Mikołaj, renifer czy bałwan zawsze wypadną dobrze! Okres świąt to zdecydowanie bardzo rodzinny czas. Cieszymy się teraźniejszością, a także wspominamy przeszłość. Podkreślmy jeszcze bardziej te wspomnienia. Każdy dorosły z sentymentem wraca do swojego dzieciństwa. Święta to umożliwiają. Disneyowskie bajki wyświetlane w telewizji przeniosą nas w magiczny świat, który doskonale podkreślimy postaciami z bajek na naszej koszulce czy sukience. Świąteczna wersja myszki Mickey zauroczy wszystkich.

Nie tylko choinka może błyszczeć

Przyjęło się, że podstawą świąt musi być pięknie ozdobiona choinka. To prawda, jest to niezbędny element każdego domu. Jednak nie możemy stać w cieniu i również powinniśmy się do tej mody dostosować. Nasza stylizacja powinna w stylowy sposób przyciągać spojrzenia wszystkich wokół. Pomysłowe dodatki pasować będą zarówno do eleganckich sukienek, jak i śmiesznych sweterków. Na naszym świątecznym drzewku gości głównie brokat i blask, dlatego nie unikajmy ich także na naszych ubraniach i akcesoriach. Dodatkowego błysku doda nam dobrze dobrana biżuteria. Święta to zdecydowanie czas dużej ilości złota i srebra, dlatego nie zapominajmy o nich.

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.