Nie ćwicz sam. Wybierz doświadczonego trenera personalnego!

Zdecydowałeś, że w końcu dodasz do swojego trybu życia więcej aktywności fizycznej? Doskonale, ale jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z siłownią, skorzystaj z pomocy profesjonalistów, którzy będą czuwać nad tym, by wszystko szło zgodnie z planem. Dlaczego to takie ważne?

Reklama:

siłownia

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Korzystając ze sprzętów albo wykonując ćwiczenia bez odpowiedniej na ten temat wiedzy możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Na szczęście treningi z doświadczonymi trenerami personalnymi w Katowicach staną się bezpieczną przyjemnością. Każdy trener osobisty posiada stosowne wykształcenie, doświadczenie oraz wiedzę, która umożliwi mu wybrać trening dostosowany do Twoich możliwości. Mamy tutaj przede wszystkim na myśli Twój wiek, stan zdrowia, dotychczasową aktywność fizyczną i cel, który za pomocą treningów chcesz osiągnąć. Jesteś w bezpiecznych rękach!

Różnorodność, żeby się nie znudzić

Wykonywanie ciągle jednego ćwiczenia jest jak jedzenie ciągle tego samego śniadania – może Ci się zrobić w końcu kiedyś od tego niedobrze. Bardzo ważne jest, aby urozmaicać sobie plan treningowy jak najbardziej się da. Jeśli nie masz na to pomysłu, to masz od tego trenera personalnego. Zapomnij o godzinnym researchu w Internecie na temat treningów dla Ciebie. I tak nie masz pewności, że będzie dla Ciebie odpowiedni. A trener osobisty rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości w tym temacie i powie, co, jak i kiedy. Różnorodne ćwiczenia nie pozwolą Ci się także znudzić siłownią oraz mają bezpośredni wpływ na Twoją motywację, do której teraz przejdziemy.

Bez motywacji nie ma zdobytego celu

W trakcie treningów na pewno będziesz miał gorsze momenty, podczas których zapragniesz rzucić wszystko i wrócić na kanapę. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, co więcej – taka reakcja na pewnym etapie zmagań z samym sobą jest całkowicie normalna. Ważne jednak, by nie poddać się i znaleźć w sobie motywację. Samemu może być trudno, jednak od czego jest trener personalny…Gdy będziesz miał kryzys i moment zawahania, trener przypomni Ci, po co tu jesteś, jaki masz cel i jak ważne jest jego zrealizowanie na Twoje dalsze życie. To najlepszy motywator!

Porady i wskazówki – nie tylko żywieniowe

Trener osobisty jest trochę jak mentor – pomaga i doradza w razie wątpliwości. Odpowiada na pytania oraz uczy. Warto poddać konfrontacji swoje zdanie z opinią trenera-specjalisty. To bardzo cenna lekcja nie tylko związana z dbaniem o siebie, ale z życiem w ogóle. Ponadto trener osobisty zna się również na prawidłowym odżywianiu. W końcu efektywny trening musi pójść w parze z optymalną dietą, dlatego na pewno pomoże Ci także w tym zakresie.

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.