Nike Zoned Sculpt Tight: wsparcie, dopasowanie i komfort

Dla Eugenie Bouchard, kanadyjskiej tenisistki oraz mistrzyni Wimbledonu z lat 2011 i 2012, wizualizacja to klucz do sukcesu. – To bardzo ważne, aby mierzyć wysoko i dawać z siebie wszystko, by spełnić marzenia – twierdzi.

Reklama:

fm0025

Ten sposób myślenia ma duży wpływ na to, jakie ubrania Bouchard wybiera na trening. Gwiazda tenisa potrzebuje odzieży, która pozwoli jej uaktywnić mięśnie, utrzymać odpowiednią temperaturę oraz przygotować się, zarówno fizycznie jak i mentalnie, do gry na najwyższym poziomie.

Czerpiąc inspirację ze zróżnicowanego i bardzo dynamicznego treningu wykonywanego przez sportowców klasy Eugenie Bouchard, projektanci Nike opracowali legginsy Nike Zoned Sculpt Tight, które podczas ruchu dają mięśniom poczucie wsparcia, dopasowania i komfortu. Designerzy przeanalizowali sześć podstawowych ruchów treningowych: odpychanie, przyciąganie, wypady, przysiady i skręty ciała, aby stworzyć legginsy, które będą się ruszać razem z kobiecym ciałem, wspierać i podkreślać mięśnie oraz właściwie odprowadzać wilgoć.

Nike Zoned Sculpt Tight zostały wykonane z przyjemnego w dotyku i lekkiego materiału w technologii Dri-FIT, który dzięki innowacyjnemu procesowi tkania, gwarantuje mięśniom wysoki poziom wsparcia w obszarze kręgosłupa, mięśni czworogłowych i pośladkowych.

Nowatorski sposób tkania sprawia również, że materiał oddycha i doskonale odprowadza wilgoć, a jego niemal bezszwowy krój daje ciału pełen komfort ruchu. Pas w tylnej części jest szerszy i wyższy, dzięki czemu lepiej trzyma ciało, natomiast strategicznie rozmieszczone panele wentylacyjne lepiej chłodzą w kluczowych obszarach, takich jak strefa za kolanem.

[PR]

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.