Pierwszy na Dolnym Śląsku Holmes Place w OVO Wrocław

To marka premium, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu fitness, w tym indywidualne programy treningowe i żywieniowe. W OVO Wrocław uzupełni ofertę dla mieszkańców budynku i gości hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. To pierwszy w regionie klub Holmes Place.

Reklama:

fitness

Umowa pomiędzy siecią Holmes Place i OVO Wrocław właśnie została sfinalizowana. Operator zajmie powierzchnię 1500 mkw. na kondygnacji -1. Znajdzie się tutaj klub fitness z basenem. Dodatkowo na parterze obok wejścia do klubu zlokalizowany będzie bar ze świeżymi sokami oraz zdrowym jedzeniem.

Pierwszy w regionie

W całej Europie jest blisko 80 klubów Holmes Place w ok. 10 krajach. Do tej pory w Polsce marka funkcjonowała tylko w Warszawie (w czterech lokalizacjach). Klub fitness w OVO Wrocław będzie pierwszym klubem sieci Holmes Place na Dolnym Śląsku. Dlaczego sieć zdecydowała się wejść do Wrocławia? – Dla naszych klubów szukamy najbardziej prestiżowych miejsc. OVO Wrocław to przełomowy projekt, u którego podstaw leży komfortowy styl życia na wysokim poziomie. To idealna lokalizacja dla nowego klubu Holmes Place – mówi Jamie Waring, CEO Holmes Place w Polsce i Czechach.

OVO Wrocław to wielofunkcyjny kompleks zaprojektowany przez pracownię GSArch. Znajduje się w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Rynku i innych ważnych punktów. Koncepcja budynku od początku zakładała stworzenie tu centrum fitness. Na komercjalizacji właśnie tej części w ostatnim czasie skupiał się inwestor.

– Teraz w OVO Wrocław pojawi się ceniona na świecie marka premium. To kolejny dowód na to, że wielofunkcyjny kompleks proponuje zupełnie nową jakość życia realizowaną na najwyższym poziomie. Klub fitness Holmes Place oferuje ekskluzywne warunki i kompleksowe usługi dla swoich użytkowników – mówi Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group, jeden z inwestorów OVO Wrocław.

W OVO Wrocław znajdzie się siłownia podzielona na cztery obszary. Strefa siłowa i cardio wyposażone będą w najnowocześniejszy sprzęt. Przejdziemy z nich do dużej strefy funkcjonalnej oraz strefy wolnych ciężarów. – Z klubu fitness Holmes Place skorzystają zarówno mieszkańcy apartamentów, goście hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław, a także wrocławianie – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

Kolejnym elementem jest basen oraz sauny. Przy centrum fitness będzie działało także SPA. Członkowie klubu i goście skorzystają z szerokiego zakresu zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych czy upiększających.

– Dla gości naszego klubu ważna jest wygoda i kompleksowa oferta, dlatego budujemy ofertę premium, tak aby nasi członkowie znaleźli wsparcie na każdym etapie. Holmes Place to nie tylko fitness, ale także profesjonalne doradztwo trenerów personalnych, dietetyczne, strefy relaksu czy odnowy biologicznej – mówi Jamie Waring.

Dalsza komercjalizacja

Lokale usługowe i handlowe znajdują się także na parterze OVO Wrocław. Ich komercjalizacja trwa. Będą tu działały sklepy, butiki czy lokale gastronomiczne, w tym m.in. bar OVO i restauracja hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. Niedawno inwestor podpisał umowę z kolejnym najemcą z branży gastronomicznej. W lokalu o powierzchni 200 mkw. powstanie restauracja, której profil opiera się na świeżych i zdrowo przygotowanych daniach mięsnych.

Wiele z lokali ma ekspozycję zarówno na stronę zewnętrzną budynku (ulice Traugutta i Podwale), jak i wewnętrzną – na zielone patio. Ten dziedziniec to niezwykle ważny element OVO Wrocław. Został zaplanowany jako miejsce otwarte i zapraszające. Można je porównać do małego rynku lub patio, które znajduje się wewnątrz zabytkowych kamienic.

– Patio będzie otwartym miejscem spotkań oraz interakcji społecznych. Kameralna atmosfera oraz dobrze dobrana oferta sprawi, że chętnie będziemy tutaj spędzać czas. Na dziedzińcu będziemy się mogli zrelaksować również po ćwiczeniach w centrum fitness – mówi Shuckie Ovadiah. Zakończyliśmy ważny etap komercjalizacji OVO Wrocław. Ekskluzywna marka Holmes Place znakomicie uzupełni naszą kompleksową ofertę.

Wspólnie z OVO Wrocław Holmes Place przygotowuje także unikatowy program wydarzeń i usług, oferowanych we współpracy z restauracją i serwisem hotelu.

[PR]

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.