Poczuj magię życia na wolności razem z Dior Sauvage

W spocie reklamowym marki Dior Johnny Depp zadaje nam zagadkę: co to jest – nie możesz tego zobaczyć, lecz możesz to poczuć? Oczywiście chodzi o kolekcję męskich perfum Dior Sauvage, których twarzą został słynny hollywoodzki aktor.

Reklama:

Dior Sauvage

Z Los Angeles do Joshua Tree

Sauvage to francuskie słowo, które bez problemu rozumiane jest również przez użytkowników języka angielskiego. „Dziki” i „żyjący na wolności” – te przymiotniki najlepiej oddają charakter najnowszego zapachu z kolekcji Dior. We wspomnianym już spocie reklamowym oprócz Johnny’ego Deppa, uciekającego z Los Angeles na pustynię znajdującą się na terenie Parku Narodowego Joshua Tree,  możemy ujrzeć również potężne dzikie zwierzęta – bizona, jastrzębia i wilka. W klipie wyreżyserowanym w 2015 roku przez Jeana-Baptiste Mondino Depp wykopuje na pustyni dół, do którego wrzuca swoją charakterystyczną biżuterię, która nie stanowi już ozdoby – od tej pory będzie ubrany jedynie w zapach zmysłowych perfum Dior Sauvage.

Magiczna kompozycja porywających nut zapachowych

Twórcą zapachu Dior Sauvage jest François Demachy, który dla Dior komponuje perfumy od 2006 roku. Demachy pragnął stworzyć zapach „szlachetny i surowy zarazem”, który będzie się kojarzył z męskością, dzikością i wolnością. W nucie głowy, odczuwalnej w pierwszej kolejności, pojawia się niesamowicie świeża kalabryjska bergamotka, która następnie łączy się z nutą serca – lawendą, pieprzem syczuańskim, elemi, różowym pieprzem, pikantnym geranium oraz paczulą – by ostatecznie uwolnić ambroksan, stanowiący nutę podstawy męskich perfum Dior Sauvage. Inspiracją do stworzenia tego zapachu było intensywnie niebieskie niebo rozpostarte nad rozgrzaną słońcem pustynią. Zapach Dior Sauvage rozpala zmysły i wydobywa magię ze szlachetnych i naturalnych  surowców.

Nowa odsłona Dior Sauvage 2018

Najnowsze perfumy Dior Sauvage są kontynuacją bestsellerowej kolekcji, która ukazała się w 2015 roku. Odsłona z 2018 roku ukazuje nowe aspekty zapachu, który ukazał się 3 lata wcześniej. Perfumy ponownie reklamuje Johnny Depp, który tym razem pozuje na tle pustynnego zmierzchu w towarzystwie trzech wilków.  Z okazji premiery nowej odsłony perfum Dior Sauvage producent daje nam niepowtarzalną okazję, by znaleźć się na pustyni podczas „magicznej godziny”, czyli wtedy, gdy zapada zmierzch. Na stronie producenta możemy zobaczyć pustynię z perspektywy jastrzębia, wędrowca, wilka, kierowcy, a nawet drzewa. W premierowym zapachu nutę głowy ponownie stanowi kalabryjska bergamotka, lecz w nucie serca oprócz lawendy i pieprzu syczuańskiego pojawiają się anyż gwiazdkowaty i gałka muszkatołowa, które zastępują elemi, geranium, paczulę oraz różowy pieprz. W nucie podstawy do zmysłowego ambroksanu Demachy dodał wanilię z Papui-Nowej Gwinei. Porywający, soczysty, a równocześnie pikantny zapach został zainspirowany pustynią o zmierzchu, chłodem nocy oraz palącym pustynnym powietrzem. Perfumy Dior Sauvage z 2015 oraz 2018 roku możesz nabyć w atrakcyjnej cenie w perfumerii internetowej Pachnidelko.pl.

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.