Pokaz charytatywny „Zima mroźna nam nie groźna”

Kolejny raz gwiazdy znane z pierwszych stron gazet wystąpiły w charytatywnym pokazie mody „Zima mroźna nam nie groźna”, który odbył się pod koniec listopada w Grodzisku Mazowieckim. Celebrytki i celebryci pojawili się na wybiegu w kreacjach znanych i cenionych projektantów. W tak zacnym gronie znalazły się również suknie marki Maral Trendy.

Reklama:

Maral Trendy

Idea akcji od pięciu lat jest niezmienna. W pokazie charytatywnym biorą udział znani artyści, aktorzy, dziennikarze. Na wybiegu pojawiają się w markowych ubraniach, które później trafiają do dzieci z ubogich rodzin. Co ciekawe to właśnie te maluchy, pojawiły się u boku tych najsłynniejszych i to właśnie one od sponsorów otrzymały ciepłe, zimowe ubrania.
Maral Trendy– Wciąż żyjemy emocjami związanymi z akcją „Zima mroźna nam nie groźna”, w której mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć. Ten z pozoru chłodny, a jednak bardzo gorący listopadowy wieczór obfitował w uśmiechy maluchów, którym wspólnie z gwiazdami postanowiliśmy nieść pomoc – mówi Łukasz Marchiel, współwłaściciel Maral Trendy. – Wiem, że nie można pomóc wszystkim, ale cieszę się, że między innymi dzięki nam, ta garstka dzieci będzie miała „ciepłą” zimę.
Maral TrendyW kreacjach marki Maral Trendy wystąpiły Ewelina Ruckgaber, Maja Hyży, Agnieszka Mrozińska, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut Jeżyna oraz Michalina Sosna.
W tegorocznej edycji zimowa odzież trafiła do dzieci samotnych matek, które wytypował grodziski Ośrodek Pomocy Społecznej.
– Jesteśmy otwarci na tego typu eventy i bardzo chętnie w nich uczestniczymy. Zapewniam, że nie było to pierwszy ani ostatni charytatywny pokaz mody – mówi Łukasz Marchiel z Maral Trendy.
Maral Trendy
[PR]
Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.