Port Łódź udostępnił siłownię w plenerze

Na terenie Centrum Handlowego Port Łódź pojawiły się urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Siłownia zlokalizowana jest na tyłach budynku Centrum, a jej powierzchnia wynosi blisko 300 m/2. Jest to pierwsza w Łodzi siłownia zewnętrzna zlokalizowana na terenie centrum handlowego.

Reklama:

fm0014

Siłownia powstała z myślą o lokalnej społeczności oraz Klientach Portu Łódź. Z trzynastu dostępnych urządzeń do ćwiczeń będzie można korzystać codziennie, bezpłatnie, stosując się do regulaminu dostępnego na tablicy przy wejściu na siłownię. W plenerze poćwiczymy m.in. na rowerku stacjonarnym, steperze, popularnym „motylu” oraz twisterze, wzmocnimy ciało na specjalnych przyrządach przeznaczonych do ćwiczeń, które angażują mięśnie nóg, brzucha i klatki piersiowej.

Lokalna społeczność mieszkająca w pobliżu Portu Łódź, jak również mieszkańcy południowych regionów województwa łódzkiego to nasi stali Klienci. Siłownia w plenerze to ukłon w stronę sąsiadów naszego Centrum – mówi Emilia Lange – Cichocka, menadżer marketingu Port Łódź.

[PR]

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.