Powiększanie i modelowanie ust? Wypróbuj Neauvia Organic!

Pełne usta uważane są przez wiele osób za atrybut kobiecości. Nic więc dziwnego, że tyle kobiet decyduje się na powiększanie i modelowanie ust w gabinetach medycyny estetycznej. Obecnie tego typu zabiegi wykonywane są z zastosowaniem kwasu hialuronowego, który jest uważany za naturalny wypełniacz i jest pomocny w korygowaniu asymetrii warg czy zbyt wąskich lub przesuszonych ust. Kwas hialuronowy ma wiele zalet, jednak najlepsze efekty można osiągnąć poprzez zastosowanie jego najczystszej postaci. Taka forma kwasu obecna jest w produktach z serii Neauvia Organic.

Reklama:

modelowanie-ust

Jakie są zalety preparatu Neauvia Organic?

Zapytaliśmy specjalistów z MediArt Clinic Poznań, jakie zalety ma Neauvia Organic – preparat powstały na bazie kwasu hialuronowego. Do stworzenia preparatu Neauvia Organic wykorzystuje się korzystne dla człowieka bakterie Bacillus Subtilis, które w swoim naturalnym środowisku wodnym wytwarzają kwas hialuronowy – tak pozyskiwany kwas cechuje się nie tylko najczystszą i najbogatszą we właściwości formą, lecz także jest organiczny, co sprawia, że jest w pełni bezpieczny i hipoalergiczny – tłumaczą eksperci. Ponadto, kwas hialuronowy występuje w organizmie ludzkim naturalnie jako jeden ze składników tkanki łącznej i innych płynów biologicznych, co powoduje, że substancja jest w pełni biokompatybilna, a co za tym idzie – zmniejsza ryzyko wystąpienia powikłań; nie pozostaje również w organizmie na zawsze – z biegiem czasu preparat jest rozkładany, dlatego dla utrzymania efektów należy regularnie powtarzać zabieg.

Kwas hialuronowy w preparacie Neauvia Organic ma jednorodną strukturę i masę, dlatego nie powoduje guzków widocznych pod skórą – rozprowadza się łatwo, a obszar zabiegowy pozostaje gładki i naprężony, sam produkt jest niewyczuwalny i niezauważalny po aplikacji. Wiele kobiet przed zabiegiem martwi się o karykaturalny efekt, dlatego bardzo ważne jest przeprowadzenie mezoterapii w cenionym gabinecie medycyny estetycznej przez wyszkolonego profesjonalistę, który dobierze indywidualnie ilość preparatu do potrzeb skóry i oczekiwań pacjenta.

Dużą zaletą jest także sama procedura aplikacji preparatu, ponieważ jest szybka, komfortowa, a efekty są widoczne od razu. Na pierwszym etapie lekarz dobiera ilość, stężenie i gęstość wypełniacza, który następnie aplikuje techniką mezoterapii do tkanek skóry. Preparat Neauvia Organic trafia do tkanek miękkich, wypełniając ich objętość. Kwas hialuronowy nie tylko powiększa tkanki, lecz także pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Na tym etapie następuje głęboka regeneracja skóry, która staje się widocznie odmłodzona i wygładzona.

Jakie efekty można osiągnąć za pomocą kwasu hialuronowego?

Kwas hialuronowy odpowiada za elastyczność i gęstość skóry, ma właściwości wypełniające, nawilżające i odmładzające, a także pomaga w profilaktyce antystarzeniowej skóry twarzy, dekoltu czy dłoni.

Za pomocą preparatu Neauvia Organic z kwasem hialuronowym można nie tylko skutecznie wymodelować i powiększyć usta, lecz także osiągnąć wyraźny efekt odmłodzenia. Kwas hialuronowy ma szerokie zastosowanie i jest wykorzystywany także do wypełnienia drobnych zmarszczek wokół oczu i ust, blizn potrądzikowych, płatków ucha, bruzd nosowo-wargowych, podniesienia owalu twarzy, modelowania brody, odmładzania dłoni oraz ujędrniania skóry ud czy ramion. Efekty są długotrwałe i utrzymują się zazwyczaj przez 24 miesiące.

Zabiegi modelowania ust i twarzy z Neauvia Organic przeprowadzane są m.in. w MediArt Clinic Poznań. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: https://mediartclinic.pl.

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.