Przybywa klubów CityFit

Sieć klubów fitness CityFit zawitała do Katowic. Zlokalizowany w ścisłym centrum miasta klub zajmuje powierzchnię 1900 mkw. To już 3. placówka polskiej sieci otwarta w tym roku.

Reklama:

CityFit

Nowy klub zlokalizowany w centrum miasta, przy ulicy Rynek 12 (budynek Domu Handlowego Zenit). Tak jak wszystkie placówki CityFit czynny jest 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

W nowoczesnym, dwupoziomowym wnętrzu znalazło się ponad 200 urządzeń prestiżowej marki TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness. Przestrzeń do ćwiczeń podzielono na 9 stref aktywności, wśród których znajduje się innowacyjna strefa Fit Test, wyposażona w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów. Ofertę uzupełnia przestronna sala do grupowych zajęć fitness nagłośniona sprzętem marki Bose, oraz komfortowe szatnie. CityFit zadbał również o udogodnienia takie jak fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą na wzór odcisku palca.

Autorem projektu wnętrza nowego klubu jest londyńskie studio Zynk Design, natomiast aranżację wykonała firma Xplan.

Markę CityFit wyróżniają również konkurencyjne ceny karnetów (od 69 zł miesięcznie w przedsprzedaży) oraz liberalna polityka członkowska. Sieć nie wymaga długoterminowych umów, a także zezwala na okresowe zawieszenie członkostwa (np. na czas wakacji).

„CityFit to klub dostępny pod każdym względem. Przyjazny, przystępny cenowo, otwarty dla klientów przez cały czas i nie wymagający długoterminowych zobowiązań. Ta polityka się sprawdza i dlatego sieć rozwija się dynamicznie –  już dziś planujemy kolejne otwarcia.” – mówi Łukasz Gądek,  Head of Gym Operations CityFit.

CityFit posiada obecnie 8 klubów, zlokalizowanych w galeriach handlowych, biurowcach oraz centrach miast. Katowice to trzecia, po Wałbrzychu i Gdańsku, lokalizacja otwarta w tym roku.

Więcej informacji: www.cityfit.pl

***

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

[Komunikat PR]

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.