Zapraszamy do reklamy na portalu FitModa.pl

* Artykuł sponsorowany – czas emisji do uzgodnienia (co najmniej rok, z opcją pozostawienia na stałe). Koszt: 50 zł brutto (z max 2 linkami), 40 zł brutto (z 1 linkiem), 30 zł brutto (bez linków). Treść artykułu musi nawiązywać do tematyki serwisu. Wydawca ma prawo odmówić publikacji artykułu rażąco odbiegającego od tematyki portalu lub sprzecznego z polskim prawem. Szczegóły techniczne: maksymalna objętość tekstu 2 strony A4; możliwość zamieszczenia logo, grafik i zdjęć w treści artykułu; możliwość embedowania filmu. Autor artykułu musi mieć nieograniczone prawo do publikacji zdjęcia (loga) lub musi być jego właścicielem. W zakresie publikacji artykułów sponsorowanych współpracujemy ponadto m.in. z serwisami WhitePress oraz Linkhouse. Zapraszamy do rejestracji w tych serwisach i zlecenia nam publikacji artykułów sponsorowanych (ceny konkurencyjne!).

* Reklama banerowa – baner ofertowy lub podlinkowany kierujący do serwisu zleceniodawcy – może być umieszczony w panelach bocznych naszej witryny.

Nasz aktualny szablon strony umożliwia emisję reklam w następujących formatach:
Panel prawy boczny (wymiary w pikselach: poziom x pion):
300×250 px – cena 5 zł/dzień
300×600 px – cena 10 zł/dzień
Podane ceny są cenami BRUTTO. Zlecenia przyjmujemy na minimum 10 dni emisji.
Uwaga – reklamy płatne wyświetlane są na najwyższej pozycji w panelu bocznym.
Rabaty:
Zlecenie emisji na 1 miesiąc – rabat 10%
Zlecenie emisji na 2 miesiące – rabat 20%
Zlecenie emisji na 3 miesiące – rabat 30%
* Redakcja portalu FitModa.pl przyjmuje do realizacji gotowe projekty. Do emisji przyjmujemy reklamy w wersji statycznej (ewentualnie z drobną animacją, nie zakłócającą odbioru). Emitujemy wyłącznie reklamy zgodne z tematyką serwisu.
* Portal FitModa.pl prowadzony jest przez Wydawnictwo Markowa Turystyka, które nie jest płatnikiem podatku VAT (wystawiamy faktury na kwotę brutto).
* Wydawca portalu FitModa.pl zastrzega sobie prawo zmiany wyglądu serwisu w dowolnym czasie.
Warunki płatności uzgadniamy drogą elektroniczną. Faktury wysyłamy listem poleconym.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Kontakt: redakcja[at]fitmoda.pl lub markowaturystyka[at]wp.pl