Sieć klubów fitness CityFit otwiera oddział w gdańskim Olivia Business Centre

CityFit otworzy kolejny lokal w Polsce. Tym razem nowoczesna i niskokosztowa sieć klubów fitness zawita do Gdańska. 3 września 2015 roku podpisana została nowa umowa najmu pomiędzy CityFit a Olivia Business Centre. Otwarcie planowane jest na początek 2016 roku.

Reklama:

fm0010

CityFit to idealny klub dla osób, które rozpoczynają przygodę z fitnessem. Brak umów i długoterminowych zobowiązań, przystępna cena z dożywotnią gwarancją jej wysokości dla lojalnych klubowiczów, możliwość zawieszenia członkostwa, nowoczesny sprzęt z najwyższej półki, dostępność 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i dogodna lokalizacja klubów to cechy, które czynią ofertę CityFit unikalną na polskim rynku.

Podpisanie tej umowy to kolejny krok w realizowaniu strategii rozwoju CityFit. Nasze kluby zlokalizowane są w dogodnych punktach dla mieszkańców, otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a nasze miesięczne opłaty członkowskie są prawdopodobnie najniższe w Polsce. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z możliwości współpracy z naszym nowym partnerem Olivia Business Centre. Otwarcie nowego klubu w Gdańsku to ogromny krok naprzód – mówi Richard Keen, prezes zarządu CityFit. – Sukces, jaki odnieśliśmy w pozostałych miastach mobilizuje nas do dalszego działania. Mamy nadzieję, że gdańscy klubowicze pokochają CityFit i wkrótce będziemy mogli szukać kolejnej lokalizacji w Trójmieście.

Gdański klub będzie miał powierzchnię ponad 2200 metrów kwadratowych i podobnie jak lokal w Warszawie będzie zajmował dwa poziomy – 1. i 2. piętro w Olivia Six. Budynek Olivia Six mieści się przy alei Grunwaldzkiej 472D, w prestiżowym centrum biznesowym Olivia Business Centre, świetnie skomunikowanym z resztą Trójmiasta. To idealny klub dla mieszkańców sąsiednich dzielnic Oliwa, Przymorze oraz Zaspa.

Otwarcie klubu CityFit planowane jest na rok 2016. Chcemy by nasz klub był najnowocześniejszym lokalem tego typu w Gdańsku. Naszym celem było też rozszerzenie oferty usługowej i rozrywkowej w Trójmieście – dodaje Piotr Szczepanek, Marketing Manager sieci klubów CityFit.

W centrum pracuje obecnie ok. pięciu tysięcy osób, a ta liczba stale się zwiększa. Otwarcie klubu CityFit w Olivia Business Centre to naturalny etap rozwoju naszego projektu i odpowiedź na potrzeby naszych rezydentów. Od początku chcieliśmy, aby Olivia Business Centre oferowało rezydentom znacznie więcej niż powierzchnie biurowe, dlatego na parterach budynków znajdują się punkty usługowo-handlowe. Klub fitness to także rozbudowanie oferty sportowej centrum, na którą składają się już ligi sportowe dla rezydentów oraz lekcje zumby i tanga argentyńskiego – mówi Maciej Grabski, prezes Olivia Business Centre.

CityFit rozpoczął działalność rok temu w Rzeszowie – dziś ma już otwarte dwa kluby w Warszawie oraz jeden w Lublinie. Wkrótce otwarte zostaną również kluby w Wałbrzychu, Bielsko-Białej i w Katowicach.

[PR]

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.