Sprintem do wiosny! Podejmij fit wyzwanie i zacznij się ruszać już dziś

Koniec zimy, za chwilę wiosenny start – to czas, aby na nowo podekscytować się życiem i zmotywować do działania. Dlatego nie czekaj – sięgnij po buty do biegania i ruszaj! Wypracuj i rozwijaj zdrowe nawyki – będziesz szczęśliwsza/y i bardziej pozytywna/y. Sprawdź, co pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel.

Reklama:

trening-fitness

Ruszaj się tak jak lubisz

Wiosenne powietrze, słońce i budząca się do życia przyroda – to wszystko zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. A może wolisz ćwiczyć w domu (cyfrowy boom fitness trwa w najlepsze), a do parku wybrać się tylko na relaksujący spacer? Badania przeprowadzone przez ekspertów platformy rezerwacji fitness ClassPass wskazują, że 65% respondentów zamierza ćwiczyć zarówno w domu, jak i w klubach fitness[1]. Słowem podejście do fitnessu staje się coraz bardziej hybrydowe – wykorzystujemy rozwiązania, które sprawdziły się w warunkach pandemii. Dlatego znajdź swój ulubiony sposób na codzienną dawkę ruchu, potrzebną do utrzymania dobrej kondycji.

trening-fitness

Wybierz wygodny strój

Trening wzmacniający czy może relaksująca regeneracja? Bądź konsekwentna/y, słuchaj swojego organizmu – każdy jest inny, dlatego krok po kroku podążaj swoją ścieżką aktywności i skup się na małych sukcesach. Niezależnie od typu treningu przyda się wygodny i funkcjonalny strój. W tym sezonie postaw na odpowiednie narzędzia, które pomogą ci osiągnąć zamierzony cel i wspiąć się na wyższy poziom. – We Wrocław Fashion Outlet mamy szeroką i najbardziej różnorodną ofertę międzynarodowych i krajowych, sportowych i outdoorowych marek na Dolnym Śląsku – Nike, Adidas, Puma, Reebok, Asics, New Balance, 4F, w tym również tych niedostępnych w innych miejscach, takich jak Salomon. Wszystkie są dostępne z rabatami nawet do 70%. Konsumenci poszukują praktycznych i wygodnych modeli ubrań sportowych. W kolekcjach damskich króluje kolor – pastelowe barwy, które przywodzą na myśl odnowę i świeżość. Z kolei w męskich, dedykowanym trenującym na zewnątrz, liczy się funkcjonalność: w tym sezonie to oversizowe kieszenie, spodnie cargo i poręczne kamizelki. Warto zwrócić uwagę na wzory inspirowane naturą – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet.

trening-fitness

Sneakersy w klimacie zrównoważonego rozwoju

Kompletując strój i akcesoria sportowe, sprawdź, czy rzeczy wykonane są z ekologicznych, przyjaznych środowisku materiałów. Kilka lat temu informacja o wykorzystaniu materiałów biofabrykowanych lub skóry grzybowej (może zastąpić skórę wołową i syntetyczną) jako praktycznej opcji w projektowaniu butów sportowych, brzmiała co najmniej kosmicznie. Dziś to się zmieniło, a według ostatniej prognozy (z 2019 r.) globalny rynek obuwia zrównoważonego jest wyceniany na 7,5 miliarda dolarów i będzie rósł o 6% rocznie w ciągu najbliższych pięciu lat. Tak wynika z ostatniego raportu analizy rynku przeprowadzonego przez Grand View Research.

Proekologiczne firmy sportowe prężnie się rozwijają, a materiały biodegradowalne stają się częścią masowej produkcji. Dlatego znane marki odpowiedzialnie przebudowują swoje modele produkcyjne, wpisują się w założenia zrównoważonego rozwoju, który jest częścią naszej strategii we Wrocław Fashion Outlet – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet.

trening-fitness

Co więcej, 70% producentów obuwia ankietowanych w ankiecie sponsorowanej przez FDRA (Dystrybutorzy i Sprzedawcy Obuwia of America), która reprezentuje 95% amerykańskiego przemysłu obuwniczego, wymienia zrównoważony rozwój jako najwyższy priorytet[2].

Weź pod uwagę te proekologiczne aspekty i podejmij wiosenne wyzwane fitness w zgodzie z naturą.

trening-fitness

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com/aktualnosci-i-trendy/fitness-2022

[1] www.wellandgood.com/fitness-wellness-trends/fitness/at-home-cycling/

[2] www.wellandgood.com/fitness-wellness-trends/fitness/sustainable-performance-sneakers/

[PR] Fot: Wrocław Fashion Outlet

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.